DESIGN EXTENT

Baltica – wyjątkowe rowery miejskie

SHARE
, / 1526 0

Produkowana ręcznie we Włoszech rama, komponenty wysokiej jakości i ponadczasowy styl – to najbardziej widoczne elementy układanki. Po chwili zauważamy dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Połączone w całość sprawią, że miejska przejażdżka staje się wspaniałą przygodą, a podróż do pracy prawdziwą przyjemnością. Dają możliwość wyróżnienia się z tłumu i dostarczają mnóstwa radości. Rowery Baltica.

Powstają w wyniku połączenia, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej. Produkty Baltica łączą polskie wzornictwo z włoskim wykończeniem. Najlepszym przykładem tej kombinacji są detale, z których każdy jest małym dziełem sztuki. Zebrane w całość tworzą coś naprawdę wyjątkowego.

1_Baltica_DESIGNEXTENT 2_Baltica_DESIGNEXTENT 3_Baltica_DESIGNEXTENT

Lakier

Prawdziwą jakość wykończenia najlepiej podziwia się z bliska. Lakier i połączenia mufowe to elementy, które zawsze zbierają najwięcej komplementów. Piękna trzywarstwowa powłoka lakiernicza prawdziwą pełnię swojego uroku uzyskuje w pełnym słońcu, ukazując wyjątkowy połysk i głębię koloru.

13_Baltica_DESIGNEXTENT 11Baltica_DESIGNEXTENT

Opony

Opony to jedna z najważniejszych i często niedocenianych elementów każdego roweru. W dużej mierze to od nich zależy bezpieczeństwo, komfort oraz sprawność podróżowania. Wszystkie rowery Baltica wyposażyliśmy w opony marki Schwalbe – prawdziwej legendy w dziedzinie ogumienia rowerowego, których modele i rozmiary wybraliśmy tak, aby zapewnić optymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkowników, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości szybkiego poruszania.

14_Baltica_DESIGNEXTENT

Akcesoria i dodatki

Dzięki bogatej ofercie akcesoriów dodatkowych można skonfigurować wymarzony zestaw dopasowany do indywidualnych potrzeb i stylu. Kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza, przydatne będą błotniki i pełna osłona łańcucha w modelu Gdynia. Wiklinowy koszyk produkowany tradycyjną metodą w Polsce, montowany do kierownicy za pomocą pasków wykonanych z naturalnej, jasnej skóry, przyda się na drobne zakupy.

16_Baltica_DESIGNEXTENT 12Baltica_DESIGNEXTENT 18_Baltica_DESIGNEXTENT

Ręczny montaż

Każdy rower Baltica, od podstaw aż do finalnego produktu, montowany jest ręcznie z precyzją, jakiej nie znajdziecie w produkcji masowej. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Dzięki temu też każdy egzemplarz jest unikatowy i posiada swoją własną historię.

15_Baltica_DESIGNEXTENT

Rodem z Tczewa

Jesienią 2015r. student Politechniki Gdańskiej  – Jakub Polakowski założył firmę Baltica. Od najmłodszych lat spędzał czas na rowerze. Kilka lat temu założył Tczewski Klub Rowerowy.

„W 2007 r. na dobre zainteresowałem się rowerami, a w 2008 r. wystartowałem w swoim pierwszym maratonie w Gdańsku. Kolejne sezony to już zawody tydzień w tydzień po całej Polsce” twierdzi założyciel firmy Baltica. Od czasu liceum wolał osobiście doglądać sprzęt, niż oddawać go do serwisu bądź co bądź w obce ręce. To była kwestia zaufania i mocne podwaliny pod przyszły fach. Gdy w sztuce przygotowania wyczynowych jednośladów zaczął prezentować ponadprzeciętne umiejętności, postanowił składać rowery dla najbliższych znajomych. A gdy poczuł, że przyszedł czas w życiu, by samemu pracować na swoją przyszłość – wymyślił Baltikę.

„Dopasowując rowery do wymagań indywidualnych osób, poznałem mechanikę rowerową. Później doszły studia inżynierskie na kierunku mechanika i budowa maszyn i wszystko zaczęło składać się w jedną całość. Baltikę założyłem we wrześniu ubiegłego roku, a sprzedaż internetowa ruszyła w kwietniu, akurat na rozpoczęcie sezonu rowerowego.”

Źródła:
balticabicycles.com
www.tczewska.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

PASSWORD RESET

LOG IN