DESIGN EXTENT

Charytatywny kalendarz ROBOTY od TOFU Studio

SHARE
, / 1628 0
Charytatywny kalendarz ROBOTY od TOFU Studio

TOFU Studio, podobnie jak w latach ubiegłych, przygotowało charytatywnie kalendarz, którego głównym celem jest wsparcie wybranej przez siebie fundacji, zajmującej się potrzebującymi dziećmi. Kalendarz na rok 2017, o nazwie ROBOTY, został tym razem przygotowany dla Fundacji Krwinka.

Kalendarz zawiera kolorowe grafiki przedstawiające różne roboty. Rewers każdej z kartek dodatkowo jest kolorowanką, którą można zamalować kredkami dołączonymi do kalendarza. Projekt wydrukowała gdańska drukarnia NORMEX w limitowanym nakładzie 600 sztuk.

Tradycyjnie kalendarze projektowe przez TOFU Studio są doceniane przez profesjonalistów. W ubiegłym roku kalendarz DINOZAURY zdobył liczne nagrody, w tym pierwsze miejsce w kategorii PRINT / CALENDAR na 9th International Design Awards, odbywającym się w Los Angeles. Nagrodzone był również prace przygotowywane przez TOFU Studio w latach poprzednich dla Fundacji Hospicyjnej, czy też Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Z dużym zainteresowaniem czekamy na nagrody w tym roku!

TOFU Studio

TOFU Studio zostało założone w 2010 roku. Specjalizuje się w profesjonalnym budowaniu spójnego wizerunku marki, strategiach komunikacji, niestandardowych i dedykowanych materiałach BTL oraz motion graphics. W swoich realizacjach wykorzystują nieszablonowe rozwiązania łączące w sobie różne technologie produkcyjne. Ich projekty wyróżnia swobodne przenikanie się środków wyrazu charakterystycznych dla projektowania 2D, 3D oraz animacji i produkcji filmowych.

NAGRODY

  • GRAND PRIX: ZoomArt / 2016
  • II MIEJSCE: Kalendarz Charytatywny / ZoomArt 2016
  • I MIEJSCE: Kalendarz Charytatywny / ZoomArt 2015
  •  NAGRODA PUBLICZNOŚCI: Vidical 2013
  • SREBRNY MEDAL: Vidical 2013
  • NAGRODA PUBLICZNOŚCI: Vidical 2012
  • WYRÓŻNIENIE: Vidical 2012
  • GRAND PRIX: Vidical 2012

Źródło:
tofu.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

PASSWORD RESET

LOG IN