DESIGN EXTENT

Kafti, polski design ze Śląska

Produkty dobrze zaprojektowane i przemyślane, przystępne cenowo
SHARE
, / 1146 0

kafti_monika_brauntsch_sonia_slabonJeżeli szukasz oryginalnej lampy do wnętrza przyjrzyj się lampom Kafti. Produkty Kafti wytwarzane są z materiałów przetwarzalnych. Firma działa w sposób odpowiedzialny wobec otoczenia oraz środowiska naturalnego. Produkcja, oparta na materiałach przetwarzalnych, odbywa się przy zastosowaniu przyjaznych dla środowiska metod produkcji.

Produkty Kafti to oryginalny koncept, prosta forma, wyszukany detal. Proste, lekkie, przemyślane produkty do samodzielnego składania. Firma angażuje się również w działania społeczne. Jest współtwórcą akcji Mała Rzecz, wspierająca twórczość dziecięcą oraz edukację dzieci w krajach rozwijających się. Jest także współtwórcą inicjatywy „The Spirit of Poland”, promującej polski design na arenie międzynarodowej.

Produkty Kafti nominowane były w licznych konkursach. Ich kolekcja Mała Rzecz otrzymała nagrodę specjalną w konkursie Śląska Rzecz 2010. Ich produkty Berga (2011) oraz Ordinary (2012) otrzymały wyróżnienie Must Have festiwalu Łódź Design. Kafti zwyciężyło także w lipcu 2011 roku w polskiej edycji konkursu Young Creative Enterpreneur, organizowanego przez British Council i nagradzającego najbardziej dynamiczne firmy z sektora kreatywnego. Produkty KAFTI prezentowane były na licznych wystawach krajowych i zagranicznych.

Lampa Al-Verd, projekt Soni Słaboń i Moniki Brauntsch
Lampa Alien, projekt Sonia Słaboń
Lampa Berga, projekt Moniki Brauntsch i Soni Słaboń
Lampa Oval, projekt Soni Słaboń
Lampa Orbital, projekt Moniki Brauntsch

źródło: www.kafti.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

PASSWORD RESET

LOG IN