DESIGN EXTENT

TILLFALLE – nowa kolekcja IKEA w rytmie samby

SHARE
, / 2138 0

TILLFÄLLE_naszyniaCzy zauważyliście, że w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się dekoracje, elementy wystroju wnętrz i meble nawiązujące do tropików. Tkaniny i akcesoria w mocnych intensywnych barwach, kafle i tapety z bardzo wyrazistymi deseniami.
Czyżby to za sprawą zbliżającej się Olimpiady w Brazylii?

 

TILLFÄLLE_taca TILLFÄLLE_stolik

TILLFÄLLE_podkladka

 

 

 

 

 

 

W lutym (w zależności od kraju) Ikea wprowadziła do oferty limitowaną kolekcję inspirowaną brazylijskimi kolorami i gorącą atmosferą o latynosko brzmiącej nazwie TILLFALLE! :). W skład kolekcji wchodzą meble, tkaniny, dywany akcesoria kuchenne i co ciekawe płytki ścienne o wymiarach 15cm x15cm, pakowane po 9 szt.

TILLFÄLLE_stołki TILLFÄLLE_ceramika2

 

 

 

 

Szczerze mówiąc nie jest to ani moja paleta kolorystyczna, ani mój ulubiony styl urządzania wnętrz, ale w nowej ofercie IKEA można znaleźć wiele interesujących elementów wystroju wnętrz. Geometryczne desenie, które pojawiają się na poduszkach, ścierkach kuchennych, dywanach, abażurach i dostępne są w kolorystyce czarno-białej i niebiesko-brązowej będą uzupełnieniem niejednego wnętrza.

Więcej informacji oczywiście na stronie IKEA. Uwaga! Kolekcja dostępna tylko w wybranych sklepach IKEA.

TILLFÄLLE_płytkiTILLFÄLLE_pattern TILLFÄLLE_lawka TILLFÄLLE_poduszki_2 TILLFÄLLE_talerzeTILLFÄLLE_poduszkiTILLFÄLLE_kloszTILLFÄLLE_talerze TILLFÄLLE_dywany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

PASSWORD RESET

LOG IN