DESIGN EXTENT

Nowoczesna sztuka tatuażu by Chaim Machlev

Wszystkich poszukujących inspiracji w zakresie tatuażu zapraszam do zapoznania się z pracami Chaim Machlev.
SHARE
, / 1478 0

Sztuka współczesna coraz częściej dociera również do salonów tatuażu. Jednym z artystów, który łączy nowoczesność ze sztuką zdobienia ciała jest Chaim Machlev. Jego linearne tatuaże często wyglądają jak geometryczne symulacje, które najczęściej obserwujemy na ekranie komputera. 

Z IT do Tätowier Magazin

Najważniejszy moment w karierze Chaim Machlev nastąpił w roku 2012, gdy podjął decyzję o porzuceniu pracy jako IT Manager i założył studio tatuażu w Berlinie. Jak się szybko okazało warto było podjąć ryzyko porzucenia ciepłej posadki, gdyż już rok później Chaim uznany został za najlepszy debiut w branży przez Tätowier Magazin.

Inspiracja w naturze i matematyce

Doświadczenie Chaim Machlev w dziedzinie psychologii i sprawia, że jego projekty stymulujące i wybitne. Minimalistyczny styl jego prac odzwierciedla praktykę w dziedzinie informatyki. Z kolei mandalo-podobne i geometryczne projekty są wyrazem jego duchowej manifestacji. Inspiracją dla niego jest natura, matematyka oraz abstrakcja.
Dla Chaima, sztuka to udostępnianie i tworzenie nowych sposobów stymulowania zmysłów ludzi. Uważa on, że nie powinniśmy tracić czasu na jej kategoryzację, ocenianie lecz raczej powinniśmy korzystać z wolności przeżywania czegoś niezdefiniowanego.

1_dotstolines_designextent 2__dotstolines_designextent 3__dotstolines_designextent 4__dotstolines_designextent 5_dotstolines_designextent 6__dotstolines_designextent 7__dotstolines_designextent 8_dotstolines_designextent 9_dotstolines_designextent 10_dotstolines_designextent 11_dotstolines_designextent 12_dotstolines_designextent 13_dotstolines_designextent 14_dotstolines_designextent 15_dotstolines_designextent 16 16_dotstolines_designextent 17_dotstolines_designextent 18__dotstolines_designextent 19__dotstolines_designextent 20__dotstolines_designextent 21_dotstolines_designextent 22_dotstolines_designextent 23_dotstolines_designextent 24_dotstolines_designextent 25_dotstolines_designextent 26_dotstolines_designextent 27_dotstolines_designextent 28_dotstolines_designextent 29_dotstolines_designextent 30_dotstolines_designextent

Zainteresowanych tatuażem Chaim Machlev zachęcam do szybkiego umawiania terminu, bo czas oczekiwania wynosi od 1 do 2 lat, a wraz coraz większą popularnością artysty z pewnością będzie się wydłużał :).

Źródło:
www.dotstolines.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

PASSWORD RESET

LOG IN