DESIGN EXTENT

Rafa-Kids, zaprojektowane do zabawy

polscy projektanci, polscy producenci - światowej klasy
SHARE
, / 1178 0

Rafa-kids Agata&ArekSeredynRafa-Kids, polska marka założona przez mieszkających w Holandii architektów-Polaków,  posiada w swojej ofercie zachwycające piętrowe łóżka, biurka, fantazyjne półki i wiele innych dobrze zaprojektowanych do zabawy mebli dla dzieci i młodzieży.

Każdy ich element może funkcjonować jako samodzielny, piękny mebel. Pozwala to na praktyczną organizację życia rodziny w czasie, kiedy dzieci są w różnym wieku i mają różne potrzeby. Łóżka Rafa-Kids z drewna brzozowego wykonywane w Polsce są niezwykle popularne także za granicą.

Agata i Arek Seredyn od zawsze marzyli aby stworzyć własną markę meblową, a ponieważ są rodzicami dwóch chłopców, stanęło na meblach dziecięcych. W tym duecie Pani Agata dba o estetyczną stronę wzornictwa, a Pan Arek jest mózgiem technicznym projektu. Projekty są przemyślane, świetnie odpowiadają na potrzebę zabawy w świecie dziecka, to z pewnością zasługa dwóch synów, Franka i Roberta, którzy są zapewne pierwszymi testerami tych wyjątkowych mebli i dostarczają rodzicom wielu inspiracji. Nazwa Rafa pochodzi od pierwszych liter  członków rodziny, co tylko potwierdza, że w każdym detalu odnajdujemy pozytywną energię i zrozumienie dla oczekiwań rodziny. Rafa tworzy ekologiczne, dobrej jakości meble dla dzieci – tych małych, a także wchodzących w wiek szkolny, na co odpowiedzią poza wspaniałymi łóżkami są projekty biurek.

Meble Państwa Agaty i Arka prezentowane są na festiwalach designu, zostały zauważone przez znane magazyny w Polsce i na świecie, a także docenione nagrodami Must Have i Junior Design Awards. Gratulujemy i gorąco polecamy produkty projektantów, obiecujemy, że będziemy śledzić to dobre wzornictwo.

źródło: www.rafa-kids.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

PASSWORD RESET

LOG IN