DESIGN EXTENT

Red Dot 2017 – Stand Up projektu Tomasza Augustyniaka

SHARE
, / 1891 0
Red Dot 2017 – Stand Up projektu Tomasza Augustyniaka

Już po raz 62. jury międzynarodowej nagrody Red Dot przyznawanej przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen wytypowało najlepsze rozwiązania z zakresu designu z całego świata. Spośród kilku tysięcy zgłoszeń nagrodę Best of the Best w kategorii Product Design 2017 otrzymał Stand Up, biurko Mikomax Smart Office, projektu Tomasza Augustyniaka.

Konkurs Red Dot

Konkurs Red Dot corocznie wyróżnia produkty, które odznaczają się przełomowym wzornictwem i najlepszym wykonaniem, łączące nowatorskie rozwiązania z wysoką funkcjonalnością. Red Dot od 1955 roku spośród tysięcy zgłoszeń typuje wyróżniające się pod kątem designu projekty z całego świata. Nagroda przyznawana jest w trzech głównych kategoriach: Product Design, Communication Design oraz Design Concept. W ramach każdej z nich najlepszy projekt otrzymuje najwyższe wyróżnienie: Best of the Best.

W jury Red Dot Award zasiania blisko 40 niezależnych specjalistów ze świata designu: projektantów, profesorów akademickich czy dziennikarzy branżowych. Nagrodzone projekty prezentowane będą w Red Dot Design Museum, w budynku dawnej kopalni Zollverein w Essen. Uroczyste wręczenie tegorocznych Red Dot będzie miało miejsce 3 lipca 2017 roku w Essen Aalto Theatre w obecności około 1200 gości: projektantów, dziennikarzy, ekonomistów i polityków. Przez kolejnych pięć tygodni w Red Dot Design Museum Essen, najlepsze projekty będą prezentowne na wystawie „Design on Stage”. Jest ona częścią największej na świecie wystawy poświęconej współczesnemu designowi.

Stand Up

Biurko Stand Up na opatentowanym manualnym systemie regulowania wysokości blatu, który umożliwia dynamiczną pracę w trybie sit & stand, z możliwością płynnego przechodzenia z jednej pozycji do drugiej bez przerywania realizowanych zadań. Dzięki temu wspomaga ergonomiczną i komfortową aktywność zawodową. Dodatkowo, częstsza zmiana pozycji zapobiega dolegliwościom związanym z wielogodzinnym bezruchem.

STAND UP Stand up Stand up Stand up Stand up

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

PASSWORD RESET

LOG IN