DESIGN EXTENT

SPRIDD dla młodych duchem niezależnie od wieku

SHARE
, / 1130 0
SPRIDD dla młodych duchem niezależnie od wieku

Już na wiosnę IKEA na kilka tygodni wprowadza do oferty SPRIDD –  niezwykłą kolekcję naczyń stołowych, tekstyliów oraz elementów wyposażenia wnętrz, będących efektem współpracy z londyńskim malarzem i designerem Kit Neale, który znany jest z nietypowych i przykuwających uwagę projektów. I właśnie taka jest jego propozycja dla IKEA, która do spokojnego i wyważonego skandynawskiego designu wprowadza całkiem sporo szaleństwa.

Kolekcja SPRIDD przeznaczony dla wszystkich, którzy lubią aktywne, proste życie. Dla tych, którzy cenią sobie codzinną radość, zabawę i niezależnie od wieku są młodzi. Kit Neale opracował cztery wyraziste, ekspresyjne obrazy, które są powielone na różnych elementach wystroju wnętrz: poduszkach, pościeli, kubkach, miskach, tacach, talerzach, pudełkach, lampach itp.

SPRIDD to kolejny projekty współpracy IKEA z młodymi projektantami mody, którzy mają być inspiracją do poszukiwania nowych możliwości w designie wnętrz. Wzory typowe dla kolekcji ubrań pojawiają się w zupełnie nowym kontekście. Rynek odzieżowy bardzo chętnie wykorzystuje potencjał druku cyfrowego, który pozwala na wspaniałe połączenie koloru i patternu. Z tych pomysłów zaczyna czerpać też IKEA. Zresztą oceńcie sami.

Kolekcja SPRIDD

Źródła:
kitneale.com
ikea.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

PASSWORD RESET

LOG IN